Sites (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site
sk: Stránka

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Add site
sk: Pridať stránku

en: Sites
sk: Stránky

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
