Sites (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Theme
sr: Тема

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Main menu
sr: Главни мени
