Sites (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Site name
te: సైటు పేరు

en: Front page
te: మొదటి పేజీ
