Sites (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Front page
ur: سرورق
