Site Search 360 (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Main
fr: Principal

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: No results
fr: Aucun résultat
