Site Search 360 (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Main
hu: Fő

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: No results
hu: Nincs eredmény

en: Pager size
hu: Lapozó mérete
