Site Search 360 (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Page size
sv: Sidstorlek

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: No results
sv: Inget resultat

en: Number of results to display per page.
sv: Antal resultat som skall visas per sida.

en: Sorry, the search function is unavailable at this time.
sv: Tyvärr är sökfunktionen otillgänglig vid denna tidpunkt.

en: Pager size
sv: Pagineringens storlek
