Site Search 360 (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Main
uk: Головна

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Page size
uk: Розмір сторінки

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: No results
uk: Не знайдено
