Site Search 360 (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Main
da: Primær

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: No results
da: Ingen resultater
