Site Search 360 (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Main
de: Haupt

en: ‹ previous
de: ‹ vorherige Seite

en: next ›
de: nächste Seite ›

en: Page size
de: Seitengröße

en: Miscellaneous
de: Diverses

en: No results
de: Keine Ergebnisse
