Site Search 360 (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Main
es: Principal

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Page size
es: Tamaño de página

en: Miscellaneous
es: Miscelánea

en: No results
es: No hay resultados
