Site Search 360 (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Main
nl: Hoofd

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: No results
nl: Geen resultaten
