Site Search 360 (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Main
pt: Principal

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Page size
pt: Tamanho da página

en: Miscellaneous
pt: Variados

en: No results
pt: Nenhum resultado

en: Number of results to display per page.
pt: Número de resultados para mostrar por página.

en: Sorry, the search function is unavailable at this time.
pt: Desculpe, a função de busca não está disponível neste momento.

en: Pager size
pt: Tamanho do paginador
