Site Search 360 (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Main
fi: Pää

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: No results
fi: Ei tuloksia
