Site Search 360 (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Main
pl: Główne

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Page size
pl: Rozmiar strony

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: No results
pl: Brak wyników
