Site Search 360 (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Main
ru: Основная

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: No results
ru: Нет результатов
