sitevars (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Add
af: Voeg by

en: Filter
af: Filtreer
