sitevars (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Add
ast: Amestar

en: Filter
ast: Filtru

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
