sitevars (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Filter
cy: Hidlydd
