sitevars (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Delete Selected
da: Slet valgte

en: Variables
da: Variable
