sitevars (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
