sitevars (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Delete Selected
el: Διαγραφή επιλεγμένων

en: Variables
el: Μεταβλητές
