sitevars (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Add
eo: Aldonu

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Variables
eo: Variabloj
