sitevars (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Add
et: Lisa

en: Filter
et: Filtreeri

en: Variables
et: Muutujad
