sitevars (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Value
eu: Balioa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Variables
eu: Aldagaiak
