sitevars (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Filter
fil: Salain
