sitevars (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Filter
gl: Filtro

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios
