sitevars (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Filter
hy: Ֆիլտր
