sitevars (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Value
ja: 値

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Add
ja: 追加

en: Filter
ja: フィルター

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Delete Selected
ja: 選択したものを削除

en: Variables
ja: 変数
