sitevars (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Filter
kk: Фильтрле
