sitevars (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Variables
kn: ಚರಮೌಲ್ಯ
