sitevars (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Variables
lt: Kintamieji
