sitevars (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ
