sitevars (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Filter
pl: Filtr

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Delete Selected
pl: Usuń zaznaczone

en: Variables
pl: Zmienne
