sitevars (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Value
fa: مقدار

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Filter
fa: صافی

en: Variables
fa: متغیرها
