sitevars (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Variables
ps: بدلیدنې
