sitevars (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Filter
ro: Filtru

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Variables
ro: Variabile
