sitevars (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Add
ru: Добавить

en: Filter
ru: Фильтр

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное

en: Variables
ru: Переменные
