sitevars (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Name
sk: Názov

en: Add
sk: Pridať

en: Variables
sk: Premenné
