sitevars (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj
