sitevars (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Filter
sq: Filtri
