sitevars (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Delete Selected
tr: Seçilenleri Sil

en: Variables
tr: Değişkenler
