sitevars (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Filter
ug: سۈزۈش
