sitevars (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add
uk: Додати

en: Filter
uk: Фільтр

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

en: Variables
uk: Змінні

en: Add Variable
uk: Додати змінну
