sitevars (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Add
vi: Thêm

en: Filter
vi: Lọc

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Variables
vi: Các biến
