sitevars (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Variables
az: Dəyişənlər
