sitevars (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Add
be: Дадаць

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Save Changes
be: Захаваць змены
