sitevars (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Variables
bo: འགྱུར་གྲངས
