sitevars (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Filter
cs: Filtr

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: Variables
cs: Proměnné
