sitevars (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Filter
fi: Suodatus

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Variables
fi: Muuttujat
